Audi A6 vai Volvo XC 70 — kuru izvēlēties?
Detalizēts salīdzinājums, balstoties uz 1853 reāliem sludinājumiem Latvijā
📊 Galvenie rādītāji
| Rādītājs | Audi A6 | Volvo XC 70 | |
|---|---|---|---|
| Sludinājumi | 1448 | 405 | ✓ Audi A6 — vairāk sludinājumu |
| Vidējā cena | €7917 | €5901 | ✓ Volvo XC 70 — lētāks |
| Mediānas cena | €5025 | €5200 | ✓ Audi A6 — lētāks |
| Cenu diapazons | €300 – €80 290 | €200 – €15 000 | |
| Izlaiduma gadi | 1994–2025 | 1999–2016 | ✓ Audi A6 — jaunāks |
| Vidējais nobraukums | 311 798 km | 337 362 km | ✓ Audi A6 — mazāks nobraukums |
⛽ Degvielas tips
Audi A6
Volvo XC 70
⚙️ Ātrumkārba
Audi A6
Volvo XC 70
🛠️ Izplatītākie dzinēji
Audi A6
Izlaiduma gadi: 1994–2025
Volvo XC 70
Izlaiduma gadi: 1999–2016
🎯 Secinājums
Audi A6 uzvar pēc: jaunāks, mazāks nobraukums, vairāk sludinājumu. Volvo XC 70 izceļas ar: lētāks. Abi modeļi ir lieliska izvēle — galīgais lēmums ir atkarīgs no jūsu budžeta un vajadzībām.
❓ Biežāk uzdotie jautājumi
▶Kurš ir lētāks — Audi A6 vai Volvo XC 70?
Pēc vidējās cenas Latvijā Volvo XC 70 ir lētāks ar vidējo cenu €5901, salīdzinot ar €7917. Cenas atjaunojam katru dienu no aktīviem sludinājumiem.
▶Cik Audi A6 un Volvo XC 70 sludinājumu ir Latvijā?
Šobrīd Latvijā ir 1448 Audi A6 un 405 Volvo XC 70 sludinājumu. Audi A6 ir lielāka izvēle (1448 pret 405), kas dod labākas iespējas atrast ideālo piedāvājumu.
▶Audi A6 vai Volvo XC 70 — kurš ir uzticamāks?
Uzticamību daļēji atspoguļo nobraukums: Audi A6 vidējais nobraukums ir 311 798 km, Volvo XC 70 — 337 362 km. Zemāks nobraukums parasti norāda uz mazāku nolietojumu, taču vienmēr pārbaudiet konkrētā auto vēsturi un VIN.
▶Kurš ir labāks ģimenei — Audi A6 vai Volvo XC 70?
Abi modeļi ir populāra izvēle Latvijā. Audi A6 pieejams ar dzinējiem 1.8, 1.9D, 2.0, Volvo XC 70 — 2.0D, 2.4, 2.4D. Ģimenei svarīga ir telpa, nobraukums un cena — salīdziniet abus pēc šiem rādītājiem augstāk.